Bawcie się!

Słuchawki DJ Mike The Pool Dekoracja

Zapraszam!

Dobrze przeprowadzona i udana impreza, to taka gdzie największe taneczne przeboje są właściwie dobrane.

Dzięki hitom, które podbiły Świat w przeciągu ostatnich dziesięcioleci, będziecie się świetnie bawić. Uwolnicie swoje umysły, wyostrzycie zmysły i dacie się ponieść fantazji bitów muzycznych.

Poznaj moją historię i sprawdź, dlaczego warto bawić się ze mną. DJ Mike The Pool Logo
DJ Mike The Pool gra na imprezie
DJ Mike The Pool podczas imprezy

Rozwój

To był czas, w którym intensywnie się rozwijałem. Dzięki mojemu uporowi oraz przede wszystkim mojej pasji miałem przyjemność zagrać gościnnie w kilku wrocławskich klubach muzycznych. Od jakiegoś czasu do formacji DJ Mike The Pool dołączyła Paulina. Od razu udało nam się stworzyć zgrany duet.
Teraz ze zdwojoną mocą i zaangażowaniem poprowadzimy Waszą wymarzoną imprezę!

Duet

Pasją sprawiania przyjemności muzyką zaraził mnie Michał. To on przekazał mi swoją profesjonalną wiedzę. Oboje uwielbiamy prowadzić imprezy muzyczne. Jesteśmy jednak różni, dlatego świetnie się uzupełniamy. Jestem osobą otwartą i bez problemu nawiązuję kontakt. To sprawia, że na różnych imprezach pełnię funkcję wodzireja.

DJ Mike The Pool Paulina prowadzi imprezę

Obecnie

Wielką satysfakcję daje mi poczucie, że doskonale się bawicie. A największą nagrodą w mojej pracy są Wasze pozytywne opinie. Często od Was słyszę, że imprezy prowadzę w sposób zabawny i ciekawy. To właśnie Wasze zadowolenie jest moim motorem napędowym. Postanowiliśmy z Michałem, że każdą imprezę będziemy prowadzić w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę, że tak samo jak my, Wy też jesteście bardzo różni. To, co nas łączy z Wami to miłość do muzyki oraz chęć uczestniczenia w nieszablonowej imprezie. Wybierając nasz duet, decydujesz się na niesamowite i zapadające na długo w pamięci wrażenia.

DJ Mike The Pool Paulina rozkręca imprezę

Niepowtarzalna impreza to połączenie wyjątkowych bitów i wspaniałej atmosfery.

Taki efekt osiągam, ponieważ zapewniam odpowiednie:

Profesjonalizm
Zawsze indywidualnie podchodzę do każdej imprezy. Jestem otwarty na Wasze propozycje. Zależy mi na trafieniu w Wasze preferencje i oczekiwania. Oznacza to, że Wasza impreza będzie wyjątkowa i w 100% zgodna z Waszymi wyobrażeniami.

Wysokiej klasy sprzęt
Na każdej imprezie wykorzystuję profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie. Wasza ulubiona muzyka zabrzmi wyjątkowo. Wszystkie elementy imprezy zyskają magiczną i energetyczną oprawę. Będziecie się bawić jak nigdy.

Stała komunikacja
Zarówno w trakcie planowania jak i trwania imprezy będziemy w ciągłym kontakcie. Dzięki temu lepiej poznam Wasze oczekiwania i na bieżąco będę reagował na każde życzenia podczas zabawy. To będzie impreza, o której zawsze będziecie pamiętać.

100% rozrywki
Tak jak i Wy lubię dobrą zabawę. Dlatego podczas każdej imprezy tworzę dla Was muzykę na żywo. Gotowe sety to bajka dla innych. Sprawię, że zapomnicie się w tańcu i zabawie. Będziecie z niecierpliwością czekali na kolejną imprezę ze mną.

Lokalizacja

Sprawdź, gdzie mogę zagrać na Twojej imprezie!

DJ Mike The Pool Lokalizacja

Działam głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jeśli jednak macie pomysł na wystrzałową imprezę, która ma się odbyć poza tym obszarem - proszę Was o kontakt. Myślę, że razem damy radę zorganizować ją nawet w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu 👍

Zarezerwuj imprezę!

Kontakt